310 ₴
Номер деталі PMF-004, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMF-004 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Legacy Outback, Legacy, Tribeca, Outback, FJ Cruiser, Yaris Verso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 270 мм |