Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PMF-081, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x220x35мм., орієнтовна вага - 0,11700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMF-081 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Corolla, Land Cruiser, Auris, Camry, RAV4, Avensis, Prius, HiAce, Yaris, Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11700 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 220 мм |