Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T1031F, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x40мм., орієнтовна вага - 0,52400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T1031F |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52400 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 110 мм |