Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T13C05ER, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x150x80мм., орієнтовна вага - 0,77900кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T13C05ER |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77900 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 150 мм |