Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T2167E, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x45x50мм., орієнтовна вага - 0,05100кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T2167E |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05100 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 45 мм |