Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T21C02E, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x30x30мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Примечание: .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T21C02E |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |