Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T26C01000, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x25мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T26C01000 |
| Виробник | RBI |
| Висота | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |