490 ₴
Номер деталі T2409WB, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x60мм., орієнтовна вага - 0,23400кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T2409WB |
| Виробник | RBI |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23400 кг |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |