620 ₴
Номер деталі T24C02WS, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x150x40мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T24C02WS |
| Виробник | RBI |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 150 мм |