Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T24C03, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T24C03 |
| Виробник | RBI |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |