Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T24S01WB, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T24S01WB |
| Виробник | RBI |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |