860 ₴
Номер деталі F 026 400 344, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x230x230мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 344 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 177 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Fortuner, Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |