Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі CBT-83, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x105x90мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CBT-83 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 105 мм |