Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі CET-154, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x225x45мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CET-154 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 225 мм |