Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі CET-142, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x235x55мм., орієнтовна вага - 0,96300кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CET-142 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96300 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 235 мм |