Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі CET-143, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 88x225x55мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CET-143 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 225 мм |