1 680 ₴
Номер деталі 65320, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65320 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, Corsa, 159, Aveo, Zafira, Croma, Cruze, Mokka, Stilo, Vectra, Meriva |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 130 мм |