1 790 ₴
Номер деталі 65416, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x90мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65416 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 90 мм |