1 500 ₴
Номер деталі 75836S, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x200x110мм., орієнтовна вага - 2,45000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 75836S |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.45000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 200 мм |