640 ₴
Номер деталі 915744, призначена для AUDI, VW, SKODA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x40мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915744 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 400 мм |