530 ₴
Номер деталі 985405, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x76мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 985405 |
| Виробник | Ruville |
| Висота | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Corrado, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Марка | VW |