520 ₴/комплект
Номер деталі 947400, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x150x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 947400 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 150 мм |