440 ₴/комплект
Номер деталі 945701, призначена для AUDI, SKODA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x150x50мм., орієнтовна вага - 0,34900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 945701 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34900 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 150 мм |