1 060 ₴
Номер деталі 75206S, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x200x105мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 75206S |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 200 мм |