Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 755907, призначена для CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x150мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 755907 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | DS3, 1007, 307, 206, 207, 208, Xsara, Berlingo, C3, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |