1 210 ₴
Номер деталі 535 0072 10, призначена для Volvo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0072 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Марка | Volvo |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, S60, V70, S70, XC70, XC90, S80, C70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |