Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 617-024, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x110мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 617-024 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 200 мм |