2 810 ₴
Номер деталі CSC-01, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x70мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Примечание: LACETTI 1.4 DOHC, 1.5 DOHC, 1.6 DOHC, 1.8 DOHC, 2.0 DOHC.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CSC-01 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |