1 260 ₴
Номер деталі DW-07, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x210x30мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
Примечание: GM DAEWOO NEXIA/ESPERO 1.5 MPI 90- 200*134*24*20.7.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-07 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |