1 490 ₴
Номер деталі DW-23, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 235x235x35мм., орієнтовна вага - 1,17000кг.
Примечание: GM DAEWOO ESPERO 1.8,2.0 90- 216*144*24*20.7.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-23 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.17000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 235 мм |