1 820 ₴
Номер деталі DW-42, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,43000кг.
Примечание: GM DAEWOO EVANDA 2.0 05-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-42 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.43000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |