1 270 ₴
Номер деталі DW-46, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,97000кг.
Примечание: GM DAEWOO AVEO 1.2 02- 184*127.5*18*19.14.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-46 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.97000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |