Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DWC-14, призначена для DAEWOO, DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x40мм., орієнтовна вага - 2,33000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-14 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Tico |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.33000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |