1 390 ₴
Номер деталі DWC-20, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x50мм., орієнтовна вага - 3,93000кг.
Примечание: GM DAEWOO NEXIA/ESPERO 1.5 DOHC,1.6 90- 215*145*250.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-20 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.93000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |