1 630 ₴
Номер деталі DWC-22, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x50мм., орієнтовна вага - 4,10000кг.
Примечание: GM DAEWOO 1.8,2.0 MPI 97- 218*144*250.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-22 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.10000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |