Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DWC-31, призначена для DAEWOO, DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 255x250x45мм., орієнтовна вага - 3,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-31 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.70000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 250 мм |