1 330 ₴
Номер деталі DWC-34, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x55мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-34 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |