Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DWC-47, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x70мм., орієнтовна вага - 5,20000кг.
Примечание: GM DAEWOO CAPTIVA 2.4 06-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-47 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.20000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |