3 570 ₴
Номер деталі DWK-015, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 345x330x75мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Примечание: GM DAEWOO ESPERO 1.8, 2.0 -99.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWK-015 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Espero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 330 мм |