Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DWK-018, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 335x340x70мм., орієнтовна вага - 5,80000кг.
Примечание: GM DAEWOO NUBIRA 1.8/LEGANZA 1.8, 2.0.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWK-018 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.80000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 340 мм |