Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DWK-027, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 335x340x70мм., орієнтовна вага - 5,49000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWK-027 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.49000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 340 мм |