3 770 ₴
Номер деталі DWK-028, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x340x80мм., орієнтовна вага - 5,80000кг.
Примечание: GM DAEWOO LANOS 1.5 DOHC,1.6 DOHC.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWK-028 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.80000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |