Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DWK-032, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x350x70мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWK-032 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 350 мм |