Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі FD-27, призначена для FORD, MERCURY.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 225x225x40мм., орієнтовна вага - 1,22000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-27 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |