Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі FD-28, призначена для FORD, MAZDA, MERCURY.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,98000кг.
Примечание: MAZDA B6 90-, Z5,B5 94- 200*130*20*22.22.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-28 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |