Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі FD-39, призначена для FORD, MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x30мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-39 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |