1 360 ₴
Номер деталі GM-73, призначена для ЗАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 195x195x35мм., орієнтовна вага - 0,81000кг.
Примечание: GM DAEWOO SENS/TAVRIA/SLAVUTA 180*128*20*22.23.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GM-73 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.81000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |