1 320 ₴
Номер деталі HA-07, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x30мм., орієнтовна вага - 1,28000кг.
Примечание: HONDA ACCORD 90- LEGEND C27A 87- 225*150*24*26.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HA-07 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |