Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HA-12, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x35мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HA-12 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |