1 640 ₴
Номер деталі HA-13, призначена для HONDA, ACURA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x40мм., орієнтовна вага - 1,25000кг.
Примечание: HONDA B16,B18C,B20A,F22A,H22A 91- 220*150*24*25.99.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HA-13 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.25000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | Honda |
| Ширина | 230 мм |